Здуваємо ціни у травні

Здуваємо ціни у травні

 

Безкоштовно підключаючись до домашньої мережі Шторм-НЕТ у травні - отримуйте знижку 50% на пакет 100 Мбіт/сек на перше півріччя користування.

Термін проведення акції - з 01.01.19 до 31.05.19

Перевірити зону покриття

 

При підключенні до домашньої мережі Shtorm.Net учасники отримують акційний період користування Інтернет з пропускною здатністю 100 Мбіт/сек вартістю 70 гривень на місяць протягом 6 місяців. Після закінчення пільгового періоду абонент може перейти на будь-який тариф, що буде діяти в момент переходу. За замовчуванням встановлено перехід на пакет Е100. Пільговий період не може бути перерваний та перенесений.
Акція діє в багатоквартирних будинках, що входять до зони покриття домашньої мережі ТОВ «Шторм-НЕТ» в м. Кропивницький в квартирах, в яких не користувались послугами ТОВ "Шторм НЕТ" після 01.01.2018 р. В акції беруть участь фізичні особи, котрі не користувались послугами ТОВ «Шторм-НЕТ» з 01.01.2018 р.

Вартість підключення: підключення до Інтернет безкоштовне.

Додаткових угод, не описаних в цих правилах, і які обмежують свободу вибору абонента - немає. Взаємовідносини абонента і компанії регулюються договором публічної оферти / правилами надання і отримання телекомунікаційних послуг, розташованими на сайті https://www.shtorm.net

Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні цих правил, а також всі інші права.