Легкий старт


Підключай інтернет від Шторму, та користуйся сервісом протягом перших шести місяців зі знижкою 50%. Плати лише половину вартості за обраний тарифний пакет та отримуй усі переваги сервісів Шторм.

Пропозиція діє у багатоквартирних та приватних будинках у зоні покриття ПОН та домашньої мереж Shtorm.Net та Улан Сервіс для абонентів, що раніше не користувались послугами доступу до мережі Інтернет від Шторму.

Акція діє до 31.08.2021 р.

При підключенні до мережі учасники отримують пів року акційного періоду користування Інтернет (6 календарних місяців з дня підключення) зі знижкою 50% від вартості обраного пакету. Пільговий період не може бути перерваний та/або перенесений. В акційну пропозицію входять тарифні пакети зі строком активації 1 місяць. 10, 50 або 100 мбіт/сек у багатоквартирних будинках та 10, 50, 100 та 200 мбіт/сек у приватному секторі. 

Додаткових угод, не описаних в цих правилах і таких, що обмежують свободу вибору абонента немає. Взаємовідносини абонента і компанії регулюються договором публічної оферти / правилами надання і отримання телекомунікаційних послуг, розміщеними на сайті http://www.shtorm.net

Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні послуги без пояснення причини або при недотриманні умов акції.

 

Вы можете заполнить форму предварительного заказа услуг, указав адрес, по которому необходимо подключение наших сервисов и их перечень. Менеджеры контакт-центра проверят техническую возможность и свяжутся с Вами, имея точную информацию.

Обратная связь в телефонном режиме происходит по будням с 9:00 до 18:00 

Вкажіть адресу, за якою Вас цікавить надання послуг
Які послуги Вас цікавлять?
Вам нужны дополнительные устройства?